logo

23 Ağustos 2013 Cuma

24. IUFRO Dünya Ormancılık Kongresi

(Tema; İnsanlar sürdürülmesi, Orman sürdürülmesi, Araştırma Rolü)
Tarih: 05-11 Ekim 2014
Yer: Salt Palace Kongre Merkezi Salt Lake City, Utah, ABD.
Salt Palace Kongre Merkezi Utah devlet başkenti kalbinde yer almaktadır. Bu 2002 Kış Olimpiyat Oyunları için medya merkezi ve Kongre rahat, keyifli bir deneyim katılan hale getirmek için gerekli tüm fiziksel olanaklara sahiptir.
Salt Lake City Uluslararası Havalimanı (SLC) Asya, Kanada, Avrupa ve Latin Amerika'da 12 şehirlerden direkt uçuşlar alır. Havaalanı ve şehir Salt Lake City arasındaki seyahat süresi yaklaşık 10 dakika.
Kimler Katılmalı?
Ormancılık Araştırma Kuruluşları Uluslararası Birliği (IUFRO) ormanları, orman ürünleri ve ilgili disiplinlerde adanmış tüm kişi ve kuruluşlara açıktır. 24. IUFRO Dünya Kongresi katılımcı bilgi paylaşımı ve dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarıyla ilişkiler kurmak için fırsat sağlayacaktır.
Gündemi fikirler ve katılımcılar arasında etkileşim akışını kolaylaştıracaktır. Kongre sonra, katılımcılar orman ve ağaçların ekolojik, ekonomik ve sosyal yönlerini anlayışı geliştirmek ve dünya çapında bu bilgi yaymak için çabalarını canlandırdı hissedeceksiniz umuyoruz.
Kongre Özetleri Çağrısı
Özet gönderimler elektronik yapılmalıdır ve 5 Ağustos-ila 15 Ekim 2013 tarihleri arasında kabul edilecektir.
Program doğal ve sosyal bilim disiplinleri tam aralığında orman bilim toplumdan farklı katkıları yansıtacaktır.

Kongrenin geniş temalar şunlardır:


Kongre sayfası: http://www.iufro2014.com/

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkürler.. "

 
xvalid home sitemap atom